Ataseven, Hekimhan Belediyesi'ni Ziyaret Etti

Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven Hekimhan Belediyesi'ni ziyaret etti.

Ataseven, Hekimhan Belediyesi'ni Ziyaret Etti Malatya İlçe

Malatya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Doç. Dr. Hilmi Ataseven beraberinde İdari Hizmet Başkanı Dr. Harun Kurt, Tıbbi Hizmet Başkanı Uz. Dr. Abdulvahap Boztepe, Mali Hizmet Başkanı Mücahit Düzsöz ve Hekimhan Devlet Hastanesi Başhekimi ile birlikte Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları’nı ziyaret etti.

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulların’dan Hekimhan hakkında genel bilgi alan Genel Sekreter Ataseven ilçe de yeni açılacak olan hastane ile beraber hizmetlerini hızlandıracaklarını ve öncelikli olarak da yoğun bakım ünitesi ile acil servisin destekleneceğini söyledi. Yeni hastane ile beraber (Laparoskopik) kapalı sistem ameliyat sistemine geçeceklerini de belirten Ataseven, böylelikle bu tür ameliyatların Hekimhan’da vatandaşlara kolaylık sağlayacağını dile getirdi.

Hekimhan Belediye Başkanı Aliseydi Millioğulları ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Belediye olarak eğitim ve sağlık alanındaki yatırımlara her zaman öncelik verdik. Belediye olarak yol, asfaltlama, temizlik işlerini rutin olarak zaten yapmaktayız. Bunlar belediyelerin zaruri görevleridir. Ancak asıl bir görev var ki hepsinden daha önemlisi eğitim ve sağlıktır bu anlamda elimizden gelen bütün gayreti göstermeye hazırız” şeklinde konuştu.
Yeni yapılacak olan Devlet Hastanesi'nin karayoluna uzak olması nedeniyle göreve geldikten sonra ilk olarak hastane ile karayolu arasına bir açtıklarını söyleyen Millioğulları, “Bu projemiz kısa bir zaman içinde hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 41
Bu Ay : 776
Toplam : 776

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom