"Davamızın Beşiği Malatyadır"

Malatya Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Battalgazi İlçe Başkanı Gökhan Şahin “Ülkümüz ülkemizle sınırlı değildir, fakat dava her ülkücünün bulunduğu yerde başlar, bizim de davamızın beşiği Malatya’dır” dedi.

Malatya Haber

Parti binasında basın toplantısı düzenleyerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Gökhan şahin, 46 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan MHP’nin geçmişi olmayan ve kuruluşu şaibelerle dolu herhangi bir siyasi parti olmadığını söyledi. MHP’nin vatanın yerli ve milli bir hareket olduğunu vurgulayan Şahin, “Bir siyasi parti olarak 46 yıllık bir teşkilatlanma geçmişi bulunsa da üzerinde yükseldiği gelenek, binlerce yıla dayanmaktadır. Bu köklü hareket, geçmişten aldığı güçle geleceğe yönelmektedir. Köklerini derinlere saldıkça dalları semaya boy vermektedir. Türklük gurur ve şuurunu, İslam ahlak ve fazileti ile mayalayan milliyetçi hareket, bulunduğu yerden başlayarak bütün dünyaya nizam vermeyi ve adalet götürmeyi ülkü edinmiştir” dedi.

Konuşmasında iktidar partisi milletvekillerini de eleştiren Şahin, “Malatyalı hemşerilerim bizzat oy vererek tayin etmelerine rağmen vekillerinin ilgisizliğinden muzdariptir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin mensupları ve Malatya sevdalıları olarak bizler, her geçen gün daha da derinleşen sorunlarımızı çözmeye talibiz ve bunun için gerekli olan ehil kadroya da sahibiz” diye konuştu.

AK Parti’nin seçim sürecince ‘kutsal kavga’ sloganını kullandığını ve bunu asla kabul etmediklerini belirten Şahin, “Diyoruz ki kutsal kavga için değil kutlu dava için gelin tanış olalım, bir olalım, birlik kuralım. Birlikten doğacak kuvveti güzel ilçemiz Battalgazi için seferber kılalım” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 344
Bu Ay : 3485
Toplam : 3485

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom