Bayram Taşkın Arapgiri Ziyaret Etti

AKP Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, 7 Haziran genel seçimlerinin Türkiye açısından büyük önem taşıdığını kaydederek, "Yeni anayasa, yeni Türkiye'nin kaçınılmaz hedefidir" dedi.

Bayram Taşkın Arapgiri Ziyaret Etti Malatya Haber

 Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer'i ziyaret eden Taşkın, yeni anayasanın Türkiye için kaçınılmaz olduğunu ve bu noktada 2015 seçimlerinin önemli olduğunu belirtti.

Taşkın, "Yeni Türkiye'de, herkes kanun önünde eşittir. Hukukun üstünlüğü vardır. Hiçbir grup, sınıf, mezhep ve ırk mensubiyetinden dolayı dışlanamaz. Suçlu, doğuştan suçlu olarak görülemez. Bunlar bu toplumun eşit haklara sahip vatandaşlarıdırlar. Bunun teminat altına alınmasının yegane kaçınılmaz taçlandırılacak bu demokratik süreçte bu işin tepe noktası da yeni anayasa olacaktır. Yeni anayasa, Türkiye için kaçınılmazdır. Bu bir hedef noktasıdır" diye konuştu.

AK Parti Arapgir İlçe Başkanı Mehmet Tümer ise, AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın'a aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 380
Bu Ay : 4746
Toplam : 4746

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom