Vatandaş Kaldırımlardan Şikayetçi

Malatya'nın Doğanşehir ilçesinde yapılan kaldırımların yükseklikleri yaşlılar ve özürlülerin mağdur olmasına neden oluyor.

Vatandaş Kaldırımlardan Şikayetçi Malatya İlçe

Doğanşehir ilçesinde yapılan yollar ve kaldırımlar hasta, özürlü ve yaşlılar için zaman zaman kabusa dönüşüyor. Malatya Caddesi üzerinde yaklaşık bir yıl önce aynı kaldırımda hasta bir vatandaşın düşerek yaralanması ve sonrasında benzer kazaların sıkça yaşanması sonrası gündeme gelen kaldırımların yükseklikleri vatandaşların tepkisine yol açıyor.

Özellikle yaşlı ve engelli vatandaşlar, yüksek kaldırımlara çıkmak için çevredeki vatandaşlardan yardım aldıklarını belirterek yetkililerin bu konuda duyarsız olduğunu savunuyorlar. Yaşlı bir vatandaş ise, “Ben sürekli buradan geçiyorum, sağ olsunlar vatandaşlar yardım ediyorlar. Burası ana cadde, arabalar hızlı geçiyor, ben de kaldırımda yürümek zorundayım, ancak bu kaldırımların yüksekliği fazla olduğundan düşme tehlikesi geçiriyorum” diyerek yetkililere seslendi.

Kaldırılmaların düzeltilmesini isteyen vatandaşlar, Malatya Caddesi üzerinde yaşanan bu kaldırım sorunun biran önce çözüme kavuşturulması yönünde çağrıda bulundular.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 540
Bu Ay : 6520
Toplam : 6520

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom