Sizler Şehitlerimizin Emanetlerisiniz

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, “Şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine bakmak, Hükümet olarak bizim görevimiz” dedi.

Sizler Şehitlerimizin Emanetlerisiniz Malatya Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık Malatya’da Önce Vatan Şehit ve Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek burada dernek yönetimi ile görüştü. “Sizler bizlere şehitlerimizin emanetisiniz” diyerek konuşmasına başlayan Çalık, şehitlerin geride bıraktıkları aileleri ve gaziler için Hükümet olarak çok önemli düzenlemeler yaptıklarını belirterek, görev şehitlerinin de geride bıraktıkları aileleri için yasal düzenlemeleri hayata geçirdiklerini söyledi.

Devlet olarak, şehit aileleri ve gazilerin sorunlarına çözüm bulduklarını belirten Çalık, “Ne kadar da geride kalan ailelerin sıkıntılarını giderme adına çalışmalar yapılsa da şehitlerimizin hiçbir şekilde geri gelmeyeceğini biliyoruz. Ama bir nebzede olsa şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerine, annelerine, babalarına çocuklarına bakmak devlet ve hükümet olarak bizim görevimizdir” dedi.

Önce Vatan Şehit ve Gaziler Dernek Başkanı Muharrem Kıbrıs, kendilerini ziyarete gelen Çalık’a teşekkürlerini ileterek, şehit aileleri ve gaziler olarak bazı sıkıntılarının bulunduğunu söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 21
Bugün : 59
Bu Ay : 7205
Toplam : 7205

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom