Akıncılar Derneği Kongre Düzenledi

Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Akıncılar Derneği Malatya İl Başkanlığında yapılan kongrede mevcut İl Başkanı Serkan Altıntop tekrar İl Başkanlığına aday olmamıştır. İl Başkanlığı için aday olan Kadir Alptekin kongreye tek listeyle girmiş ve Akıncılar Derneği Malatya’nın yeni İl Başkanı olmuştur.

Akıncılar Derneği Kongre Düzenledi Malatya Haber

Kadir Alptekin 1985 Malatya / Arguvan doğumludur. Evli ve 2 çocuk babası olan Alptekin ticaret ile meşul olmaktadır. Kongre sonrası yaptığı açıklamada ‘’ Biz eskimez başkanımız Serkan Altıntop’tan çok şey öğrendik. Birlikte mücadele etmenin şerefine nail olduk. Ben Serkan Başkan’la birlikte görev yapmaktaydım. Serkan Başkanın kurduğu yönetim kurulunda Teşkilat Başkanı olarak görev almaktaydım. Başkanımdan Allah razı olsun bize tertemiz bir siyaset nasıl yapılır öğretmeye çalışmış, gönül yıkmamanın gereğinin belki içinde ALLAH olabileceğinden olduğunu, yardımsever ve ilmi arzulayan bireyler olmamıza vesile olmuştur. Eskimez başkanım Altıntop bizler için her zaman çok değerlidir, gözbebeğim dediği Akıncılar Derneği ise inşallah Malatya’da tekrar gündem olacak işlere imza atacaktır. ‘’ dedi ve sözü önceki dönem İl Başkanı Serkan Altıntop’a bıraktı.

Serkan Altıntop ise yaptığı konuşmada ‘’ Ben sizler gibi temiz yürekli insanlarla çalıştığım için çok ama çok müteşekkirim. Allah her Hakk yolun yolcusuna sizin gibi güzel yol arkadaşları nasip etsin. Değerli kardeşlerim ne mutlu bize ki bugün kongresini yaptığımız derneğimiz Hak dava üzerine bir dernek, ne mutlu bizlere ki her birimiz Allah yolunda CİHAD için buradayız, Ne mutlu bizlere ki amel defterimizde Hak dava mücadelesi verdiğimiz yazacak. Bizlerin hedefi olan Allah’ın Hak dini İslamiyetin yücelmesi davasına bizlerin daha önce sahiplendiği gibi yeni İl Başkanımız Kadir Alptekin’in de sahip çıkacağını, bu çizgiden sapmayacağını, Allah yolunda mücadele edeceğini biliyorum. Allah Kadir Başkanımızdan razı olsun bize hizmeti çoktur, şimdi sıra bizde Kadir Başkan söyleyecek biz hizmet edeceğiz inşallah. Gözbebeğim olan Akıncılar Derneği her zaman hayatımda var olacak ve hiç unutmayacağım bir kurumdur. Bugün burada bir bitiş yok sadece bir başlangıç var Fatiha Suresi var. Malatya halkının ise göreve  yeni başlayan kardeşlerime bize verdikleri desteği vereceklerinden şüphem yoktur. ‘’ dedi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 640
Bu Ay : 1263
Toplam : 1263

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom