Malatya'yı Çağdaş Bir İl Yapacağız

AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret etti. Başkan Gürkan, “Malatya’yı çağdaş bir il yapmak için gayret içerisindeyiz” dedi.

Malatya'yı Çağdaş Bir İl Yapacağız Malatya Haber

Beraberinde ilçe yönetimi ile birlikte Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret eden AK Parti Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, “Yeşilyurt ilçe teşkilatı olarak iade-i ziyaret kapsamında Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın misafiriyiz. Ev sahipliği ve nezaketi için kendisine teşekkür ediyoruz. Türkiye siyasetinde yeni bir kavram, Yeni Türkiye kavramına paralel olarak, Yeni Malatya kavramını ön plana çıkarmamız gerekiyor. Başkanımızın da tarihi ve kültürel değerlere, değer verdiğini biliyorum. Bu çerçevede birlikte hareket edeceğimizi biliyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz bir aileyiz. Bu aile Türkiye'nin ve Malatya'nın daha iyi yarınlara ulaşması için, Malatya’mızı, Battalgazi ve Yeşilyurt’umuzu daha modern, daha çağdaş bir il yapmak için gayret içerisindeyiz. Gerek Battalgazi, gerek Yeşilyurt, gerekse il teşkilatımız olsun, birlik ve beraberlik, güven içinde, önümüzdeki 7 Haziran’da yine ele ele vererek Malatya’mızın şimdiye kadarki performansından daha yukarı çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Önümüzdeki Pazar günü Yeşilyurt ve Battalgazi ilçesinin kadın kolları kongresi yapılacak. Her iki ilçe teşkilatımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 440
Bu Ay : 6420
Toplam : 6420

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom