Sağlık Sen'de Büyük İstişare Toplantısı

Malatya Sağlık Sen Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Malatya Adli Tıp Kurumu çalışanları ile bir araya gelerek geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi.

Sağlık Sen'de Büyük İstişare Toplantısı Malatya Yaşam-Sağlık

 Toplantıya rahatsızlığı nedeniyle kurum başkanı katılamazken diğer tabip, sağlık personeli ve idari personel katıldı. Toplantı öncesi kısa bir konuşma yapan Şube Başkanı Mehmet Bingöl, “Biz Sağlık Sen olarak ilimizde sağlık ve sosyal çalışma alanında yetkili sendikayız. Sağlık Bakanlığına bağlı kurum ve kuruluşlarda, Üniversite hastanesinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarda ve sizlerin görev yaptığınız Adli Tıp Kurumunda yetkili sendikayız. Sizlerin bizlere gösterdiği güven ve teveccüh sayesinde bu yetkiyi kullanmaya çalışıyoruz” dedi.

Sendika olarak üyelerin özlük ve sosyal haklarının iyileştirilmesi mücadelesini verdiklerini belirten Bingöl, aynı zamanda kurumlar ile çalışanlar arasında da köprü görevi gördüklerini söyledi. Çalışanların memnuniyetini ön planda tutarak gerekli hizmetin sunulması için sürekli idareci ve yetkililerle görüştüklerini ifade eden Bingöl, “Biz sendika yönetim kurulu üyesi arkadaşlar olarak 7/24 saat telefonlarımız açık. Yapabileceklerimiz konusunda sonuna kadar sizlerin yanındayız. Katılımlarınızdan dolayı hepinize yönetimim adına teşekkür eder saygılarımı sunarım” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 816
Bu Ay : 7962
Toplam : 7962

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom