Basınçlı Sulama Sistemi Eğitimi Verildi

Malatya’da, mesleki eğitimin artırılması kursuna katılanlara sertifika verildi.

Basınçlı Sulama Sistemi Eğitimi Verildi Malatya Haber

 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı AB Koordinasyon Daire Başkanlığı ile Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Malatya Tarım Meslek Lisesi) arasında imza altına alınan Basınçlı Sulama Sistemleri İle Mesleki Eğitimin Kalitesinin Artırılması (Compressed Irrıgatıon Systems And Increase The Qualıty Of The Qualıty Of The Professıonal Educatıon) Projesi kapsamında Eğitimcilerin Eğitim Kursu 5-23 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlendi.
Kursta eğitmen olarak, İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Prof. Dr. Alper Durak ve Prof. Dr. Ergün Doğan ile İnönü Üniversitesi Battalgazi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Karlıdağ görev aldı. Uygulama eğitiminin bir kısmı da Yurt İçi Teknik Gezisi kapsamında İzmir'de gerçekleşti.

Kurs sonrasında düzenlenen sertifika törenine, Fırat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Malatya Tarım Meslek Lisesi Müdürü İdris Fırat, proje eğitiminde görev alan İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesinden Prof. Dr. Alper Durak ve Prof. Dr. Ergün Doğan ile İnönü Üniversitesi Battalgazi Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Hüseyin Karlıdağ, Müdür Başyardımcısı Enver Kalaycıoğlu ve okul personeli katıldı.

Kursu başarı ile bitiren Okul Müdürü İdris Fırat, Teknik İşler Müdür Yardımcısı Özer Selen, Ziraat Mühendisleri Ahmet Gedikpınar, Süreyya Tursun, Selahattin Özmen, Atanur Büyükdere, Mızark Toprak, Su Ürünleri Mühendisi Mehmet Türkmenoğlu ile Ziraat Teknikerleri Atakan Arıkan ve Necmettin Boyraz’a Halk Eğitim Müdürlüğü onaylı Katılım Belgesi verildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom