Battalgazi Şubat Ayı Toplantısı Yapıldı

Battalgazi Belediye Meclisi, Şubat ayı olağan toplantısını gerçekleştirdi.

Battalgazi Şubat Ayı Toplantısı Yapıldı Malatya Haber

 Battalgazi Belediyesi Meclis Salonu’nda Başkan Selahattin Gürkan Başkanlığı’nda gerçekleştirilen meclis toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Gündem maddelerinin görüşülmesine geçilirken daha önce İmar Komisyonu’na havale edilen bazı imar ile ilgili gündem maddeleri de İmar Komisyonu görüşü doğrultusunda oylanarak kabul edildi. Toplantıda bazı gündem maddeleri ise İmar Komisyonu’nda yapılan görüşmelerin devam etmesi nedeniyle ertelendi.

Meclis Toplantısında Battalgazi Belediyesi Stratejik Plan çerçevesinde yapılması uygun görülen her tür iş ile beraber yurt içi ve yurt dışı finans kuruluşları ile ilgili kredi ve sözleşme imzalama, iş ve işlemleri takip etme, Battalgazi Belediyesi Yeni Hizmet Binası’nın yapılması işi için Belediye Başkanına yetki verilmesi ile ilgili gündem maddeleri de yapılan oylama sonucu oy birliği ile kabul edildi.

Toplantıda son olarak, Disiplin Amirliği Yönetmeliği ve 2015 mali yılı ücret tarifesinde değişiklik yapılması ile ilgili gündem maddeleri ise, oy birliği ile kabul edildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 805
Bu Ay : 6785
Toplam : 6785

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom