Başkan Çakır'dan Enver Han'dan Ziyaret

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya Baro Başkanı Av. Enver Han’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Çakır'dan Enver Han'dan  Ziyaret Malatya Haber

 Ziyaret sırasında konuşan Baro Başkanı Av. Enver Han, Ahmet Çakır’ın Malatya’nın ilk Büyükşehir Belediye Başkanı olduğunu hatırlatarak, “Sayın Başkanımızın çok önemli sorumluluğunun olduğunu düşünüyorum. Şu anda yapısal organizasyonlarla meşgul olduğuna inanıyorum. Sayın Belediye Başkanımız Ahmet Bey’in başarılı çalışmalar yapacağı konusunda herhangi bir şüphemiz yok. Halkımızın daha iyi koşullarda yaşaması, engelsiz yaşam alanlarının oluşturulması noktasında Belediye Başkanımızın çalışmalar yapacağına inanıyorum. Bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Baro Başkanı Av. Enver Han’a yeni görevinde başarılar dileyen Belediye Başkanı Ahmet Çakır, “Türkiye’de etkili bir yapısı olan Malatya; gelişen, kalkınan huzurlu bir kent. Büyükşehir olmamız Malatya’nın gelişmesi, kalkınması, sağlıklı bir kente dönüşmesi; ekonomik olarak güçlenmesi ve yeni istihdam alanlarının oluşmasına katkıda bulunmuştur.

Malatya’da kamu kurumları arasında gerçekten iyi bir dayanışma ve diyalog bulunuyor. Malatya’nın güçlü bir sivil toplum örgütü var. Kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarının birlikte hareket etmelerinin, Malatya’nın her anlamda gelişmesine büyük katkısı olacaktır. Bizler de fırsat buldukça kamu kurumlarımızı ziyaret ederek, istişarelerde bulunuyoruz. Sizlere görevinizde başarılar diliyorum, hayırlı görevler nasip olsun” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 494
Bu Ay : 4051
Toplam : 4051

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom