Mehmet Bitmez Adaylığını Açıkladı

Hafta sonu yapılacak MHP Malatya İl Kongresi öncesi Mehmet Bitmez de il başkanlığı için adaylığını açıkladı.

Mehmet Bitmez Adaylığını Açıkladı Malatya Siyaset

 Parti binasında düzenlediği basın toplantısı ile adaylığı açıklayan Mehmet Bitmez, “Daha önceki süreç içerisinde iki arkadaşımız aday oldu. Onlara da bu kutsal görev esnasında yapacakları çalışmalardan dolayı başarılar diliyorum. Aday oldukları içinde kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

1999 yılında Malatya MHP İl Başkanı olarak görev yaptığını ifade eden Bitmez, “O zaman biz iki milletvekili, Malatya Belediyesi ile 5 belde belediyesini almıştık. Ancak bu geçen zaman içerisinde Malatya’da Milliyetçi hareketin içerisinde bir boşluk doğdu. Bu boşluğu doldurmak için biz aday olduk” şeklinde konuştu.

Malatya’da sağlık ve milli eğitim camiasında milliyetçilerin tecrit edildiğini savunan Bitmez, “Şuanda bir Türkiye düşünün ki polisleri sokağa çıkamamakta. Yine bir ülke düşünün ki kendi askeri sokağa çıkamamakta ve İçişleri Bakanlığının talimatı doğrultusunda bundan böyle PKK size ne yaparsa yapsın bunlara karşılık verilmeyecek, bunlara müsamaha gösterilecek. Böyle bir uygulama olmaz, böyle bir ülkede olmaz.

Bu sebeple bundan böyle biz insanlarımızın hepsini seviyoruz, meşrebi, düşüncesi, siyasi görüşü ne olursa olsun biz bütün insanlarımızı seviyoruz” dedi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 15
Bugün : 440
Bu Ay : 2984
Toplam : 2984

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom