Yeşilyurt Şubat Ayı Meclis Toplantısı

Yeşilyurt Belediye Meclis toplantısı, Meclis Başkan Vekili Ramazan Yakıcı başkanlığında gerçekleştirildi.

Yeşilyurt Şubat Ayı Meclis Toplantısı Malatya İlçe

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan toplantıda meclisin gündeminde olan maddeler Meclis Başkan Vekili Ramazan Yakıcı tarafından tek tek okunarak oylamaya sunuldu.

Ocak Ayı Meclis Toplantısı'na ait karar özeti oy birliğiyle kabul edildi. Toplantıda bazı maddeler ertelenirken bazı maddelerde oy çokluğu ile kabul edildi. Yeşilyurt’ta yapılan parklara isim verilmesi ya da belirlenmesi için verilen önerge ile İmar Komisyonu ile Kent Kültürü ve Estetiği Komisyonu Raporunun görüşülmesi oy çokluğuyla ertelendi.
2015 Mali yılı içerisin de zabıta personeline ödenecek aylık azami maktu fazla çalışma ücreti ile Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü bünyesinde 2015 mali yılında uygulanacak olan ek ücret tarifesi ve Sulama Suyu Ücret Tarifesi hakkında Mali Hizmetler Müdürlüğü teklifinin görüşülmesi Plan Bütçe Komisyonu'na oy çokluğuyla havale edildi.

5393 Sayılı Belediye Kanununun 14. Maddesinin (a) ve (b) bendine göre Belediye Başkanına yetki verilmesi hakkındaki Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü teklifinin görüşülmesi, oy çokluğuyla kabul edildi. 

Maddelerin görüşülmesinin ardından Mart ayı meclis toplantısının 3 Mart 2015 tarihinde, saat 14.00’de yapılmasına karar verildi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 496
Bu Ay : 1231
Toplam : 1231

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom