Amatör Kulüplere Uyarı Yapıldı

Amatör futbolcuların devam eden 2.transfer dönemi sürecinde Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, kulüpleri uyardı.

Amatör Kulüplere Uyarı Yapıldı Malatya İlçe

Yazılı bir açıklamayla kulüp yetkililerine seslenen Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, evraklarda tespit edilen eksikliklerin giderilmesi gerektiği yönünde uyarılarda bulundu.

Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun 3 maddelik uyarı listesi şu şekilde:
“Transfer işlemleri belgelerinde kulüp yetkilisinin adı ve soyadının ve doğum tarihin yazılması mutlaka gereklidir. Bazı belgelerde adı-soyadı yazılmadan sadece mühür basılıp, imza atıldığı görülmüştür. İmzayı atanın kim olduğunun bilinmesi için kulüp yetkilisinin adı-soyadının yazılmasına dikkat edilmelidir.

Transfer işlemlerinde TFF ve TASKK hesabına yatırılan paraların banka dekontlarının aslı alınmalıdır. ASKF’lerin referans belgesi vermesi kesinlikle tek başına yeterli değildir. Dekontun aslı mutlaka alınacaktır.

TASKK dekontlarında transfer yapan futbolcunun adı-soyadı olacaktır. Birden fazla futbolcunun transfer ücreti bir defada yatırılmış ise her futbolcunun adı-soyadı dekonta tek tek yazılmış olmalıdır.”


 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 360
Bu Ay : 3804
Toplam : 3804

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom