Malatyalı Şampiyon Ödüllendirildi

Malatya Valisi Süleyman Kamçı, Türkiye Güreş Federasyonu’nun düzenlediği 14-15 Yaş Minikler Güreş Ligi terfi müsabakalarında şampiyon olan Ali Taşboru’yu ödüllendirdi.

Malatyalı Şampiyon Ödüllendirildi Malatya Haber

Sivas Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'nün organizesinde düzenlenen, 14-15 Yaş Minikler Güreş Ligi terfi müsabakalarında çeşitli kilolarda mücadele eden 67 takım ve 742 güreşçi arasında Malatya Spor Kulübünden Güreşçi Ali Taşboru 100 kg. sıkletinde şampiyon oldu.

Malatyalı şampiyon Taşboru beraberinde Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş, antrenörleri Mithat Böke ve Muhammet Mercimek ile birlikte Vali Süleyman Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

ali Kamçı genç güreşçiyi ve antrenörlerini kutlayarak başarılarının devamı diledi. Kamçı, genç güreşçiye eşofman takımı, ayakkabı ve altın ile ödüllendirirken Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fındıklı, müsabakalar hakkında Vali Kamçı’ya bilgiler verdi. Darende Kaymakamı Bünyamin Kuş da Darende ilçesinde yürütülen spor faaliyetleri hakkında Vali Kamçı’yı bilgilendirdi.

Kaymakam Kuş, ilçede spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini, vermeye de devam ettiklerini dile getirerek, güreşi ve genç güreşçileri desteklediklerini, sadece ilçe genelinde değil çevre illere bağlı ilçelerdeki sporcularla da irtibat halinde olduklarını ve onlara da ilçe takımlarında yer verdiklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 149
Bu Ay : 149
Toplam : 149

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom