AK Parti Teşkilatından Polat'a Ziyaret

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Muhammed Emin Yalçınkaya, beraberinde AK Parti Yeşilyurt İlçe Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.

AK Parti Teşkilatından Polat'a Ziyaret Malatya İlçe

Yeni Yeşilyurt'u hep birlikte inşa ettiklerini belirten Başkan Polat yaptıkları ve yapacakları çalışmalarda mutlaka istişareye önem verdiklerini dile getirdi. Siyasi partilerin yanı sıra kurum ve kuruluşlardan, Sivil Toplum kuruluşlarından gelecek her türlü öneri ve talepleri önemsediklerini ifade eden Başkan Polat, “Başarının birlik, beraberlik içerisinde aynı yöne bakarak kazanılacağını unutmamak gerekiyor. Bunun en güzel örneğini Yeşilyurt'ta yaşıyoruz. Yeni Türkiye yolunda Yeni Yeşilyurt'u örnek bir belediye yapacağız inşallah. Ben bu nazik ziyaretlerinden dolayı AK Parti Yeşilyurt İlçe Teşkilatına tekrardan teşekkürlerimi sunuyor, hedefledikleri bu kutlu yürüyüşte, her zaman yanlanrında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ise 7 Haziran’da yapılacak olan genel seçimler için start verdiklerini belirterek gece gündüz demeden hedefledikleri bu yolda durmadan yola devam edeceklerini söyledi. Yalçınkaya, bu kapsamda Yeşilyurt Belediyesini ziyaret edip, ortak istişareyle fikir alışverişinde bulunduklarını söyleyerek, “Bizi ağırlayan, tecrübeleriyle bize yol gösteren değerli başkanımıza çok teşekkür, ediyor başarılarının artarak, devam etmesini diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 742
Bu Ay : 1260
Toplam : 1260

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom