Ata Sporumuza Sahip Çıkılmalıdır

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı ihsan Akın, Yazıhan Atlı Cirit ve Binicilik İhtisas Spor Kulübü başkanlığına seçilen Tahsin Güler’i ziyaret etti.

Ata Sporumuza Sahip Çıkılmalıdır Malatya İlçe

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Yazıhan Atlı Cirit ve Binicilik İhtisas Spor Kulübü Başkanlığı’na yeniden Tahsin Güler’in seçilmesinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Bir ata sporu olan atlı ciridin eskiden olduğu gibi yeniden önem kazanmasını istediklerini belirten Akın, “Bu anlamda da tabii biz hayırlı olsun demek için hem buradayız. Hem de bütün bu ilgili kurum ve kuruluşların da inşallah bu cirit sporuna sahip çıkmalarını ata sporuna sahip çıkmalarını istiyoruz.”dedi.

Güler’e ve yönetimine görevlerinde başarılar dileyen Akın, “Hem ilimiz için hem Yazıhan’ımız için inşallah hayırlısı olur. Türkiye genelindeki dereceleri inşallah başkanımızın çalışmalarıyla Malatya’ya kazandırılmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Yazıhan Atlı Cirit ve Binicilik İhtisas Spor Kulübü Başkanı Tahsin Güler ise, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdikleri 5. Olağanüstü Kongre ile başkanlığa yeniden seçildiğini belirterek, “Yazıhan Belediye Başkanımız Nevzat Öztürk öncülüğünde inşallah daha güzel yerlere gelmeyi temenni ediyoruz” dedi.

Güler, Akın’a ziyaret için teşekkür etti. İhsan Akın, daha sonra Yazıhan Belediye Başkanı Bevzat Öztürk’ü de makamında ziyaret ederek, ilçede küçükbaş hayvancılığın sorunları ve çözümleri konusunda yetkililerle istişarelerde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 34
Bu Ay : 1563
Toplam : 1563

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom