Gezer, Malatya Barosunu Ziyaret Etti

Fırat Kalkınma Ajansı Kalkınma Kurulu Başkanı Prof. Dr. İbrahim Gezer, Malatya Barosu Başkanı Enver Han’ı ziyaret etti.

Gezer, Malatya Barosunu Ziyaret Etti Malatya Haber

Baro Başkanı Enver Han, ziyaretlerinden dolayı Prof. Dr. Gezer’e teşekkür ederek Baro olarak Malatya’daki tüm sivil toplum kuruluşları ile istişare halinde olduklarını söyledi. Bu şekilde şehrin sorunlarını çözme konusunda daha rahat adımlar atılacağına inandıklarını dile getiren Han, “Prof. Dr. Gezer’in Malatya’da önemli aktivist olduğunu düşünüyoruz. Kendisinin önemli işler yaptığını görüyoruz. Hakikaten Malatya’nın istikbali ve geleceği için ürettiği fikirlerini görüyoruz. Bundan dolayı da kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Prof.Dr. İbrahim Gezer ise, Malatya Barosu görevine yeni seçilen Enver Han’a görevinde başarılar dileyerek avukatlığın önemli savunma işlemini yürüten bir meslek gurubu olduğunu söyledi. Ülkede avukatların hukukun üstünlüğünün sağlanması ile hak ve hukukun korunması konusunda önemli bir misyonu üstlendiğini belirten Gezer, “Avukatlık, ülkenin gelişmesi, daha ileri gitmesi, demokratikleşmesi ve hukuku yerli ve yerince değerlendirilmesi savunma hakkının üstünlüğünün ve geçerliliğinin muafa edilmesi konusunda baro çok önemli bir meslek kuruluşudur” dedi.

Gezer şöyle devam etti:

“İnsan haklarının yeri ve yerinde oluşturulması konusunda demokratik süreçlerin işletilmesi konusunda gerek ülkemizin sorunları gerek yargıda yaşanan sorunların çözülmesi konusunda önemli bir misyon üstleneceklerini ve katkı vereceklerinden inanıyorum. Tekrar yeni görevlerinin kendisine hayırlı olmasını diliyorum”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 394
Bu Ay : 7540
Toplam : 7540

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom