Mehmet Kızıltaş'a Toplu Ziyaret

Almanya Arguvanlılar Derneği Başkanı Oktay Yücedağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ve Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım’ı ziyaret etti.

Mehmet Kızıltaş'a Toplu Ziyaret Malatya İlçe

 Önce Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş’ı makamında ziyaret eden Almanya Arguvanlılar Derneği Başkanı Oktay Yücedağ, “Belediyemizin çalışmalarını uzaktan da olsa sosyal medyadan takip ediyoruz. Yapılan hizmetlerden memnuniyet duyuyoruz. Yeni projelerle Arguvan’ın daha da güzelleşeceğini düşünüyoruz. Bizler de Almanya Arguvanlılar Derneği olarak üzerimize düşen görev sorumluluğu yerine getireceğiz” diye konuştu.

Almanya Arguvanlılar Derneğinin ziyaretinden mutluluk duyduk diyen Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıldaş ise, “Almanya’yı ziyaretimizde Derneğimizin, Başkan ve yönetiminin Arguvan’a karşı olan duyarlılık ve düşüncelerini biliyorum. Bundan da memnuniyet duyuyoruz. Kurumlarımız ortak çalışma ve projeler Arguvan’ın yararına olacaktır. Ortak projeler oluşturmaya her zaman açığız” ifadelerini kullandı.

Arguvan Belediyespor Kulübü Başkanı Kanber Yıldırım’ı da ziyaret eden Almanya Arguvanlılar Derneği heyeti, Belediyespor’un kurulmasından dolayı memnuniyet duyduklarını, Kulübün başarılı olması için kendilerinin de maddi destek sunacaklarını belirttiler.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 637
Bu Ay : 7434
Toplam : 7434

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom