Huzur Varsa İstihdam Da Vardır

Baro Başkanı Enver Han’ı ziyaret eden Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, “Bu noktada hukuk herkese lazım diyoruz. Hukuk kimsesizin kimsesi olma noktasında toplumun tüm kesimlerine gerekli” dedi.

Huzur Varsa İstihdam Da Vardır Malatya Haber

TSO Yönetim Kurulu Başkanı Erkoç, beraberinde yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Malatya Baro Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç'u ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. 

Baro Başkanı Enver Han, ticaret ve sanayinin istihdam olduğunu istihdamın ise toplumda huzur anlamına geldiğini ifade etti. Bu bağlamda Malatya Ticaret ve Sanayi Odasının faaliyetlerini önemsediğini dile getiren Han, “Fabrikalar bacaları tuttuğu ölçüde, ticarethaneler işlediği ölçüde ülkede refah ve huzur olacaktır” dedi.

Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç da, geçte olsa Baro’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını söyledi. Türkiye için hukukun büyük ölçüde önemli olduğu bildiklerini ifade den Erkoç, “İş dünyası içinde hukukun ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Sağlık bir demokrasi ile iş dünyasının daha ileriye dönük hedeflerine ulaşmasında ciddi desteği oluyor. Bu noktada hukuk herkese lazım diyoruz. Hukuk kimsesizin kimsesi olma noktasında toplumun tüm kesimlere gerekli"dedi.

Hukukun üstünlüğünün iş dünyasına çok daha gerekli olduğunu ifade eden Erkoç, “Huzurun olduğu yerde istihdam olur, istihdamın olduğu yerde ticaret olur ticaretin olduğu yerde de kar olur. Ben özellikle Türkiye’nin demokratik ve çağdaş bir Anayasaya geçmesini arzuluyoruz. Türkiye'nin şuandaki en büyük bir sıkıntılarından da biri bu. Yargının da kimsesizlerin kimsesi olma noktasında hareket etmesi ve bu noktada herkesin yargısı olması gerektiğini düşünüyorum. Ben tekrar görevinizin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Erkoç, sivil toplum örgütleri olarak her zaman Baro ile istişare halinde olacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 435
Bu Ay : 2919
Toplam : 2919

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom