MASİAD'da KUYAP Semineri

Malatya Sanayici ve İşadamları Derneği(MASİAD)’ta düzenlenen seminerde üyelere KOBİ çalışan ve işverenlerinin küresel ekonomideki değişmelere uyum yeteneğinin arttırılması projesi kapsamında seminer verildi.

MASİAD'da KUYAP Semineri Malatya Haber

MASİAD Derneği binasında düzenlenen seminerin açılışında konuşan Dernek Başkanı İbrahim Güngör, bu tür seminerlerle üyelerin eğitimine katkıda bulunduklarını belirterek KUYAP yetkililerine teşekkür etti.

Proje kapsamında işveren ve çalışanlara yönelik düzenlenen ve 3 gün sürecek olan seminerde daha sonra Eğitmen Ufuk Evren, programda Uyum Kavramına Yaklaşımlar, İnovasyon, Pazarlama Stratejisi Geliştirme, Ekonomik ve Finansal Kontrol Araçları, İnsan Kaynakları Yönetimi, Ekonomik Değer Zinciri Analizi, Dışsal Ekonomik Çevre ve SWOT Analizi ve İş Planı konularında sunum yaparak işletmelerin uyum yeteneğini geliştirmelerinde İnsan Kaynaklarına bakış açısının önemini vurguladı.

Eğitmen Evren, 3 gün boyunca üyelere Global ekonomide ekonomik şartlarda KOBİ’lerin nasıl uyum sağlayacağını hem yerel hem de işletme bazında konuşacaklarını söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 124
Bu Ay : 15172
Toplam : 15172

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom