Arguvan Spor Sahalara Dönüyor

Yıllar sonra yeniden 2. Amatör Küme Büyükler Ligi’nde boy göstermeye hazırlanan Arguvan Belediyespor’da transfer ve hoca belirleme çalışmaları sürüyor.

Arguvan Spor Sahalara Dönüyor Malatya Spor

 Kulübün futbol şube sorumlusu Serdar Karakuş, yaptığı açıklamada ilk hedeflerinin tesisleşmek ve iyi bir alt yapı oluşturmak olduğunu söyledi. 

Malatya amatör futboluna farklı bir renk getirmeyi hedefleyen Arguvan Belediyespor, yeniden 2. Amatör Büyükler Ligi’ne katılarak bu kez kalıcı bir mücadeleye girmek istiyor.

Mehmet Kızıldaş’ın Arguvan Belediye Başkanlığına seçilmesiyle birlikte, Arguvan Belediyespor’da da 2015-2016 futbol sezonu için önemli hazırlıklar yapılmaya başlandı. Kulübün Futbol Şube Sorumlusu Serdar Karakuş, açıklamalarda bulunarak çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İLÇE SAHASI SUNİ ÇİM OLACAK

Karakuş ilk hedeflerinin tesisleşmek olduğunu ifade ederek, “Beledi Başkanımız Sayın Mehmet Kızıldaş’ın spor ve Arguvan ile ilgili birçok önemli projesi içinde Arguvan Belediyespor’un daha iyi yerlerde olması da bulunuyor. Bu yıl 2. Amatör’de lige katılacağız. Belki şampiyonluk için ciddi bir kaynak yaratamasak da Arguvanlı gençlerimizin spor yapmış olmasını sağlayıp, ileriye dönük bir takımın alt yapısını kuracağız.

Tesisleşme konusunda da Sayın Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürümüz Sadi Fındıklı ile bir görüşmede bulunduk. Müdürümüz, ilçemizdeki sahanın suni çime çevrilmesi için gerekli işlemleri yapacağının sözünü verdi. Eğer Müdürlüğümüzün 2015 yatırım programı içerisinde bu yıl sahamızı spora elverişli hale getirirsek ilçemiz içinde güzel bir hizmet olacak. Bu konuda bize ilgiyle yaklaşan Sadi Fındıklı müdürümüze çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 70
Bu Ay : 4436
Toplam : 4436

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom