Meslek Lisesi Mezunu Şoför Alınacak

Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin ulaşım hizmetlerini yürüten MOTAŞ, İŞKUR üzerinden 10 meslek lisesi şoför alacağını açıkladı.

Meslek Lisesi Mezunu Şoför Alınacak Malatya Haber

MOTAŞ tarafından yapılan açıklamada, toplu ulaşım otobüslerinde şoför olarak çalışmak isteyen adayların İŞKUR’dan alacakları başvuru formu ile birlikte MOTAŞ’a başvuruda bulunmaları gerektiği belirtildi.

MOTAŞ bünyesinde şoför olarak çalışmak isteyen meslek lisesi mezunlarının, başvuruları sonrası çeşitli testlere tabi tutulacakları belirtilirken adayların ayrıca sürüş ve motor bilgilerinin de test edileceği ve sınav sonucunda başarılı olanların başvurularının kabul edileceği dile getirildi.

Başvuru sayısının fazla olması durumunda 12 Şubat 2015 tarihinde saat 14.00’te noter huzurunda kura çekileceği kaydedilirken başvuruların 28 Ocak- 10 Şubat 2015 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

Alınacak personeller için aranan özellikler ise şöyle:

“En az 3 yıllık E tipi ehliyete sahip olmak. Meslek liselerinin Elektrik, Elektronik, Makine ve Motor bölümlerinden birinden mezun olmak.25-40 yaş arasında olmak. Askerliğini yapmış olmak. MOTAŞ tarafından yapılacak olan sürüş testinden başarı ile geçebilmek”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 672
Bu Ay : 5866
Toplam : 5866

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom