'Öğretmen Çalıştayı' Başladı

Malatya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi bünyesinde hizmet veren eğitim merkezlerindeki eğitimcilere yönelik olarak düzenlenen “Öğretmen Çalıştayı” başladı.

'Öğretmen Çalıştayı' Başladı Malatya Haber

 Salköprü Semt Konağı’nda düzenlenen Öğretmen Çalıştayı’nda 4 gün boyunca mesleki konular ele alınacak. Çalıştay’da Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ertan Mumcu, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay, Kültür ve Eğitim Şube Müdürü Mükremin Yağbasan, MADEM Koordinatörü Ferat Dalaman; eğitimciler Yusuf Ziya Aysundu, Rıfat Bayram, Nihat Kaplan ve Mehmet Şimşek, sunumlarda bulunacaklar.

Öğretmen Çalıştayı’nın ilk gününde Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı İhsan Gençay ve şube müdürleri, öğretmenlerle öğle yemeğinde bir araya geldi. İlk gün programında Kültür ve Eğitim Şube Müdürü Mükremin Yağbasan ile MADEM Koordinatörü Ferat Dalaman birer sunum yaparak öğrenci başarı durumlarını ve öğretmen-öğrenci iletişimini anlattılar.

Çalıştaya, TEOG hazırlık kurslarının verildiği Büyükşehir Belediyesi’nin 7 eğitim merkezinde görevli 40 öğretmen katılıyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 1011
Bu Ay : 7095
Toplam : 7095

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom