Alaca Kardeşlere Teşekkür Plaketi

Malatya Kızılay’ında destekte bulunan Alaca Kardeşlere Kızılay Yönetimi tarafından teşekkür plaketi verildi.

Alaca Kardeşlere Teşekkür Plaketi Malatya Haber

Konu ile ilgili Malatya Kızılay Şubesi’nden yapılan açıklama, geçtiğimiz günlerde Malatya’nın inşaat sektöründe her biri farklı şirketlerle sektöre yön veren Alaca Kardeşler’in bir araya gelmesi ile Kızılay'a ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere 1 TIR gıda paketi verildi.

Yapılan yardım sonrası Türk Kızılayı Malatya Şube Başkanı Av. M. Umut Yalçın, Alaca Kardeşleri ziyaret ederek teşekkürlerini iletti. Şube Başkanı Yalçın, alaca ailesinin yapmış olduğu bu yardımın ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasında aracı olmalarından duyduğu mutluluğu belirterek gıda paketlerinin bir tabak yemeğe muhtaç insanların önüne sıcak aş olmasına imkan sağlayan Alaca Kardeşlere tek tek teşekkürler etti.

Alacak Kardeşler adına konuşan Abdullah Alaca ise Kızılay’ı aracı seçmelerinin sebebinin yardımların doğru yere ulaştırılmasında etkin ve doğru olan yol olduğunu söyledi. Yaptıkları yardımın ulaştırıldığı yerlere gittiklerinde yardımlarının nasıl dağıtıldığını gözleri ile gördüklerini ve bir kez daha bu Kızılay’ın ne kadar önemli bir görev yaptığını gördüklerini belirten Abdullah Alaca, “Malatya’dan bundan sonra da Kızılay aracılığı ile on binlere umut olacak yardımlar gitmeye devam edeceklerini söyledi.

Konuşmaların ardından gıda yardımında bulunan Av. Raşit Alaca’ya, Alaca İnşaat Ltd Şti. adına Abdullah Alaca’ya, By İstanbul İnşaat Ltd. Şt. adına Mazhar Sele’ye, Yeditepe İnşaat Ltd. Şti. adına ise Şerafettin Alaca’ya teşekkür plaketleri takdim edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 109
Bu Ay : 2593
Toplam : 2593

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom