İHACDER'den Sağlık Sektörlerine Ziyaret

Malatya İnternet Habercileri Cemiyeti Derneği (İHACDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut, Malatya Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği ve Malatya Devlet Hastanesi Başhekimliğini ziyaret etti.

İHACDER'den Sağlık Sektörlerine Ziyaret Malatya Haber

İnternet Habercileri Cemiyeti Derneği (İHACDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Turgut, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Malatya Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği görevine başlayan Doç. Dr. Hilmi Ataseven’i makamında ziyaret etti.

Başkan Turgut, Genel Sekreterlik görevine getirilen Dr. Ataseven’e yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarı dileklerini iletti. Başkan Turgut, İHACDER’nin kuruluşu ve çalışmaları hakkında Dr. Ataseven’e bilgi verdikten sonra yayın hayatına yeni başlayan Malatya Nokta Dergisini hediye etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Dr. Ataseven, yerel basının her zaman yanında olacaklarını ifade ederek İHACDER ve Nokta Dergisinin başarılı işlere imza atmasını dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

MALATYA DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. BERK’E ZİYARET

İHACDER Yönetim Kurulu Başkanı Turgut, KHK Malatya Devlet Hastanesi Yöneticiliği ve Başhekimliğine atanan Uzm. Dr. Erhan Berk’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını ve başarı dileklerini iletti.

Başkan Turgut, Dr. Berk’e İHACDER çalışmaları hakkında bilgi vererek yeni çıkan Malatya Nokta dergisini hediye etti. Nokta dergisini inceleyen Dr. Berk, yayın hayatının kalıcı olması ve başarı dileklerini ilettikten sonra “STK ve basınımıza kurum olarak her zaman destek vermeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 379
Bu Ay : 897
Toplam : 897

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom