Erasmus Kapsamında Eğitim

Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Projeler Ekibi tarafından Battalgazi ve Yeşilyurt ilçelerinde görev yapan idareci ve öğretmenlere “Erasmus+Okul Eğitimi Projeleri Yazma Eğitimi verildi.

Erasmus Kapsamında  Eğitim Malatya Haber

TED Malatya Koleji’nde düzenlenen Erasmus+Okul Eğitimi Yazma Eğitimine İl Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Akgün, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı öğretmen ve idareciler katıldı. Eyüp Işık ve Cansu Şahan tarafından verilen eğitimlerde kendinize profesyonel bir gelecek hazırlamak, üstün körü duyduğunuz kavramları derinlemesine incelemek, proje yazma konusundaki becerilerinizi geliştirmektedir, eşsiz bir proje kütüphanesine sahip olmak, öğretme tekniklerini sürekli geliştirmek, paylaşımcılık ve amatör ruhu kaybetmeden profesyonellik sağlamak gibi konular anlatıldı.

Eğitimde yaygın eğitim teknikleri kullanılarak proje yazım aşamaları adım adım incelenirken Erasmus programı hakkında da katılımcılara detaylı bilgiler sunuldu. Programda ayrıca KA1 ve KA2 projeleri hakkında da sunumlar gerçekleştirildi.

Eğitimin sonunda ise Malatya Milli Eğitim Müdürlüğü Projelerden Sorumlu Şube Müdürü Mehmet Akgün tarafından eğitime katılanlara katılım belgesi verildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 14
Bu Ay : 5208
Toplam : 5208

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom