Spora Katkımız Devam Edecektir

Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, Anadolu Spor Gazetecileri Derneği’ni ziyaret etti. Malatya Televizyoncular ve Gazeteciler Derneği binasından gerçekleşen ziyarette, ASGD Malatya Şube Başkanı Akif Çelik ve dernek yöneticileri hazır bulundu.

Spora Katkımız Devam Edecektir Malatya Haber

Spora destek verirlerken, gençlerin durumunu göz önünde bulundurduklarını kaydederek sözlerine başlayan Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, “Göreve geldikten sonra elimizden geldiğince spora destek verdik. Tabi bu desteği verirken, özellikle gençlerimizi göz önüne aldık. Sağlam beyinler yetiştirebilmemiz için gençlerimizi spora teşvik etmemiz lazım. Bu konuyla ilgili olarak önemli işlere imza attık. Sporu sadece futbol olarak düşünmeyip, sporun her branşında kısa sürede önemli işler yaptık. Tesisleşme noktasında gelen her talebi dinledik. Bu konuda üzerimize ne düşüyorsa, bundan sonradan gücümüz nispetinde hareket etmeye devam edeceğiz. Sizlerden de gelecek her fikre açığız. Malatya’mızın sağlıklı nesillere ihtiyacı var. Bu ihtiyacı da en güzel şekilde sporun karşılayacağını düşünüyoruz” İfadelerini kullandı.

AKİF ÇELİK: “SPORA VERDİĞİNİZ KATKILARIN YAKIN TAKİPÇİSİYİZ”

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şubesi Başkanı Akif Çelik ise, “Spora verdiğiniz katkıların yakın takipçisiyiz. Bu konuda örnek bir duruş ortaya koydunuz. Özellikle tesisleşme ve spor branşlarının yaygınlaşması konusunda bir çaba içerisindesiniz. Tabi bu konuda spora desteklerinizin artarak devam etmesini arzu ediyoruz. Bizim de size elimizden gelen desteği sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın. Sporun birleştirici ruhunun Malatya’mızı daha yaşanılabilir bir yer yapacağından hem fikir olduğumuzu düşünüyoruz. Ziyaretiniz için çok teşekkür ederiz” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 233
Bu Ay : 856
Toplam : 856

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom