'Binaların Yangından Korunması Yönetmeliği’

Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı'na bağlı Ruhsat ve Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından “Binaların Yangından Korunması Yönetmeliği’ düzenlenen bir toplantıyla anlatıldı.

'Binaların Yangından Korunması Yönetmeliği’ Malatya Haber

 Beydağı toplantı salonunda düzenlenen seminere, Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ercan Turan, Daire Başkanları, ilçe belediyelerinin ilgili çalışanları, mimarlar, makine mühendisleri, Elektrik Mühendisleri ve inşaat mühendisleri odaları, yapı denetim ile proje firma yetkilileri katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İtfaiye Dairesi Başkanı Hanifi Acar, “Hizmet etmekten şeref duyduğumuz Malatya halkına, bizler denetim noktasında hizmet verirken, sizler ise yapım ve proje aşamasında hizmet ediyorsunuz. Bizler birbirimizden sorumluyuz. Sahada yapmış olduğumuz çalışmalarda ciddi problemlerle karşılaşıyoruz. Fikir alış verişinde bulunmak için bu toplantıyı düzenliyoruz. Birbirimizin eksikliğini kapatmak yerine, birbirimizin eksikliğini tamamlamayı hedeflemeliyiz. Gayemiz önce insanların hayatını, sonrada mallarını muhafaza etmek olmalıdır” dedi.

“Binaların Yangından Korunması Yönetmeliği’ konusunda İtfaiye Dairesi Başkanlığı, Ruhsat ve Eğitim Şube Müdürlüğü çalışanlarından Harun Üzmez, bina kullanım sınıfları, kaçış merdivenleri, kaçış yolu kapıları, kazan daireleri, mutfaklar ve çay ocakları, yangın algılama ve uyarı sistemleri, sulu söndürme sistemleri, su depoları ve su kaynakları konusunda slayt eşliğinde bir sunum gerçekleştirdi. Konuyla ilgili olarak katılımcılardan gelen sorular da cevaplandırıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 3
Bugün : 43
Bu Ay : 778
Toplam : 778

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom