Bu Yıl ki Tema 'Entegre Sınır Yönetimi'

26 Ocak Dünya Gümrük Günü nedeni ile Fırat Gümrük Bölge Müdürü Havva Eksilmez ve Müdürlük personeli Vali Kamçı’yı makamında ziyaret etti.

Bu Yıl ki Tema 'Entegre Sınır Yönetimi' Malatya Haber

Ziyarette konuşan Fırat Gümrük Bölge Müdürü Havva Eksilmez 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nün her yıl ayrı bir tema ile kutlandığını ifade ederek bu yıl ki temalarının “Entegre Sınır Yönetimi” olduğunu söyledi.

Entegre sınır yönetiminin ülkelerin sınırları konumunda daha fazla işbirliği ve koordinasyon gereksinimi sonucu ortaya çıkan bir kavram olduğunu dile getiren Eksilmez, “Hem bu konuya dikkat çekmek hem de 26 Ocak Dünya Gümrük Günü’nü kutlamak adına zatıalinizi Malatya’da bulunan tüm bağlı Müdürlüklerimizle beraber ziyaret etmek istedik" dedi.

Bu yılki kutlamalarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı adına 1.Hukuk Müşavirinin de kendilerine eşlik ettiğini ifade eden Eksilmez, Vali Kamçı’ya kendilerini kabul ettikleri için teşekkür etti.

Vali Kamçı’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek 26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla tüm çalışanların bu gününü kutladı. Gümrük müdürlüklerinin Türkiye genelinde güzel hizmetler yapan bir kurum olduğunu ifade eden Kamçı, “Bu güzel çalışmalarınızı devam ettirmenizi diliyorum, sağlık içerisinde nice yıllara diyorum, Tüm çalışanlarınıza sağlık içerisinde görev yapmalarını temenni ediyorum” dedi.

Bölge Müdürü Eksilmez, daha sonra ziyarete katılan personeli tanıtarak görev ve sorumlulukları hakkında bilgi verdikten sonra Vali Yardımcılarını da ziyaret etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 396
Bu Ay : 7542
Toplam : 7542

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom