Amaç Millete Hizmet Etmektir

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık, esas amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu söyledi.

Amaç Millete Hizmet Etmektir Malatya Siyaset

Çalık, beraberindeki partililerle birlikte Malatya Baro Başkanı Enver Han'ı ziyaret etti. Esas amaçlarının millete hizmet etmek olduğunu dile getiren Çalık, "Millete hizmet etmek isterken, bizim seçmiş olduğumuz alan siyaset. Siyaset kurumu üzerinden millete hizmet etmeye çalışıyoruz. Sizler de sivil toplum örgütleri, gönüllü teşekküller, meslek örgütleri, hele de baro gibi adaleti temsil eden, milletin haklarını savunan avukatların oluşturduğu birliğin bizim için önemi hassaten çok fazla" dedi.

Adaletle ilgili çok önemli yasal düzenlemeler yaptıklarını ifade eden Çalık, "Baro başkanlarımızla her zaman istişare içerisinde olarak, onların görüş ve önerilerini alarak düzenlemeler yaptık. Yerelde adliyemizin, avukatlarımızın sorunları varsa, bunu bizlerle paylaşırsanız bizde elimizden gelen bütün desteği veririz. Baro'nun bizlerle yapacağı temas çok önemli. Getireceğiniz önerilere kapımız sonuna kadar açık. Baro'nun tarafsız kimliği bizim için çok önemli" şeklinde konuştu.

anı Enver Han ise, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Öznur Çalık'a teşekkür etti. Öznur Çalık'ın Malatya için çok önemli bir şahsiyet olduğunu dile getiren Han, "Siyasetteki başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. İnşallah hakkı olan o bakanlığı Malatya'ya getirebilir diye düşünüyorum" diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 222
Bu Ay : 5416
Toplam : 5416

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom