Bu Dönem Yeni Anayasa Yapılmalı

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Avukat Bayram Taşkın, 2015 seçiminin yeni Türkiye'nin temel taşlarının döşeneceği en büyük ve en önemli nokta olduğunu belirterek, "Yeni anayasa, vazgeçilmez hedeftir" dedi

Bu Dönem Yeni Anayasa Yapılmalı Malatya Siyaset

Avukat Bayram Taşkın, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı'yı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette konuşan AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı, "Bayram Taşkın'ın ziyaretleri bizleri onurlandırdı. Kendisiyle beraber AK Parti'de siyaset yaptık. Çalışmalarını ve gayretlerini iyi biliyoruz. İlimize sunduğu katkıları da yakinen biliyoruz. Geçmişten beri bu köklerden gelen bir siyasi anlayış içerisinde yer alıyor. Daha sonrada AK Parti'de beraber siyaset yaptık. Kendisine milletvekilliği aday adaylığı sürecinden başarılar diliyorum. İnşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun" ifadelerini kullandı.

AK Parti Malatya Milletvekili Aday Adayı Bayram Taşkın, AK Parti Malatya İl Başkanı Hakan Kahtalı ve yönetim kurulu üyelerinin tecrübelerine güvendiklerini belirtti. 2015 seçimlerine aşk ve heyecanla gireceklerini ifade eden Taşkın, "Biz inanıyoruz ki 2015 seçimleri, yeni Türkiye'nin temel taşlarının döşeneceği en büyük ve en önemli noktadır. Türkiye toplumu için yeni Türkiye kaçınılmazdır. Ve bu yeni Türkiye'nin kutsal ana zemini olan yeni anayasa, toplumun ortak ülküsüdür. Yeni anayasa, vazgeçilmez hedeftir. 2015 seçimlerinden sonra yeni anayasa yolunda Türkiye emin adımlarla ilerleyecektir. Zorla bu topluma giydirilen deli gömlekleri, darbe anayasaları inşallah geride kalacaktır" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 327
Bu Ay : 4125
Toplam : 4125

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom