İHH'de Eğitimler Başladı

Malatya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ile Malatya İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (İHH) arasında imzalanan İş birliği protokolü çevresinde eğitimlere başlanıldı.

İHH'de Eğitimler Başladı Malatya Eğitim

İHH Dernek Binasında başlayan eğitimlerde İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Okul Öncesi Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Bahadır Köksal ve Psikolojik Danışman ve Eğitim Uzmanı Ferhat Dalaman üyelere seminer verdi. Eğitim seminerine Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Oktay Taş ile Malatya İnsan Hak Ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği Başkanı Ömer Derin ile çok sayıda sivil toplum örgütü temsilcisi de katıldı.
İlk olarak İnönü Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Okul Öncesi Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Bahadır Köksal, "Çocuklarla İletişimde Sevgi Dili" konulu verdiği seminerin ardından daha sonra Psikolojik Danışman ve Eğitim Uzmanı Ferhat Dalaman ‘Çocuklarda Eğitim" konulu eğitimi verdi.

Eğitim toplantısı ile ilgili açıklamalarda bulunan İHH Derneği Malatya Şube Başkanı Ömer Derin eğitimlere katılan hocalara teşekkür ederek bu eğitimler ile Malatya’da bulunan yetim ve öksüz çocuklara daha yararlı olabileceklerini ifade etti. Üyelerin daha donanımlı olmaları adına bu tarz eğitimlere daha çok önem vereceklerini belirten Derin etkinliklerinin ileride de süreceğini dile getirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 154
Bu Ay : 777
Toplam : 777

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom