Kapadokya ve Erciyes'e Gezi Düzenlendi

Gezi organizatörü Berk Kırlangıç yaptığı açıklamada Kapadokya’nın dillere destan güzelliği sayesinde her yıl yerli,yabancı binlerce turistin akınına uğradığını belirtti.

Kapadokya ve Erciyes'e Gezi Düzenlendi Malatya Kültür-Sanat

 Düzenledikleri iki günlük gezinin ilk gününde Kapadokya’nın görülmeye değer yerlerini gezdiklerini, tur kapsamında Avanos, Paşabağları, Çavuşin, Uçhisar, Üçgüzeller, Göreme ve Ürgüp’ü gezme fırsatı bulduklarını, ilk günün akşamı yöreye özgü ‘Türk Gecesi’ne katılıp canlı müziğin keyfini çıkardıklarını söyleyen Kırlangıç, gezinin ikinci gününde ise Kayseri Erciyes Kayak Merkezinde kayak yaptıklarını ve katılımcıların büyük keyif aldığını sözlerine ekledi.

Gezi katılımcılarından fotoğraf tutkunu Erkal Tan ise yaptığı açıklamada gezinin çok güzel ve keyifli geçtiğini söyledi. Yörede daha önce iş amaçlı bulunduğunu ve bu bölgeyi çok iyi bildiğini belirten Tan, MAFSAD ekibiyle buraları gezmenin çok güzel olduğunu söyleyerek turu organize eden yönetim kuruluna, emeği geçen Berk Kırlangıç ve Murat Karael’e çok teşekkür ettiğini ifade etti.

Gezi boyunca müziğin hiç eksilmediğini söyleyen Tan, Kapadokya’da akşam ‘Türk Gecesi’ne katıldıklarını ve Kayseri’de rahmetli Zeki Müren’in klarnetçisinden klarnet dinlediklerini ve çok keyifli bir müzik muhabbeti yaşadıklarını belirtti.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 937
Bu Ay : 2505
Toplam : 2505

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom