Mecliste En Gür Ses Malatya'nın

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “Malatya’nın hem sorunlarını hem de çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşıyoruz.

Mecliste En Gür Ses Malatya'nın Malatya Siyaset

 TBMM’de Malatya’nın sesinin diğer illere göre daha fazla çıktığını övünerek söylemek isterim” dedi.
CHP Genel Başkan Yardımcı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba beraberinde İl Başkan Yardımcısı İbrahim Çakır ve Disiplin Kurulu Üyesi Yakup Korkmaz ile birlikte Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Selda Çilek’i işyerinde ziyaret etti.

iyarette Yeşilyurt Muhtarlar Derneği Başkanı Süleyman Şahbaz ile Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şahin Demirci de yer aldı.

Cevatpaşa Mahallesi Muhtarı Selda Şimşek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ağbaba ve beraberindekilere teşekkür etti. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba ise yaptığı konuşmada, “Malatya merkezinde iki kadın muhtarımız var. Daha önce Ataköy Mahallesi Muhtarı Elif Gemici’yi ziyaret etmiştik. Bugün de Cevatpaşa Mahallesi Muhtarını ziyaret ediyoruz. Umarım önümüzdeki dönem kadın muhtarlarımızın sayısı artar” dedi.

"KADIN MUHTARLARIMIZA POZİTİF AYRIMCILIK YAPACAĞIZ"

“Muhtarlarla ilgili sürekli çalışmalar yapıyor ve sorunları gündeme getiriyoruz” diyen Ağbaba, “Malatya’daki bayan muhtarlarımıza pozitif ayrımcılık yapmaya çalışıyor, onların sorunlarını daha çok dile getiriyoruz. İmkanlarımız ölçücüsünde bayan muhtarlarımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Malatya büyükşehir olduktan sonra sorunlar da büyüdü.

Önümüzdeki haftalarda Malatya ile ilgili hazırlamış olduğumuz su raporunu gündeme getireceğiz. Malatya’nın hem sorunlarını hem de çözüm önerilerini kamuoyu ile paylaşacağız. Hiçbir ayrım yapmadan Malatya’nın bütün mahallelerini, sendikalarını, derneklerini ziyaret ediyor, onların sorunlarını Mecliste gündeme getirmeye çalışıyorum. TBMM’de Malatya’nın sesinin diğer illere göre daha fazla çıktığını övünerek söylemek isterim. Bundan sonra da Malatya’nın haklarını savunmaya devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 1001
Bu Ay : 4799
Toplam : 4799

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom