Baro Başkanın'dan Polat'a Ziyaret

Malatya Baro Başkanı Enver Han ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat’ı ziyaret etti.

Baro Başkanın'dan Polat'a Ziyaret Malatya Haber

 Ziyarette görüşlerini dile getiren Baro Başkanı Enver Han Malatya Barosu olarak yerel yöneticileri önemsediklerini belirterek, “Yurttaşlarımız için yapılan çalışmalarda her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Belediyeler hizmetin ilk ve temel kapısıdır belediye olmadan hizmetin olması mümkün değildir. Bu kapsamada Hacı Uğur beyi ve ekibini yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik ediyor ve başarılarının devam etmesini diliyorum" dedi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı Polat ise, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek ederek "Malatya Baro Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimize bu nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Elbette ki bu ziyaretler çok önemli çünkü insanlar dertlerini, sıkıntılarını, ideallerini konuşarak, görüşerek, tartışarak ortaya koyarlar.

Baromuz Malatya’mız için önemli kurumlardan bir tanesidir. Hukukun bir parçasıdır; Hukukun olmadığı bir yerde hakkın korunmadığı bir yerde adalet gerçekleşmez. Yeni Yeşilyurt'u hep birlikte kuruyoruz. Çünkü Yeşilyurt hepimizin, Güzel bir Yeşilyurt, daha yaşanabilir bir Yeşilyurt, geleceğimiz için, çocuklarımız için daha anlamlı olacaktır" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 258
Bu Ay : 258
Toplam : 258

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom