'Toplantı Çok Verimli Geçti'

Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşler Kurulu Antalya'da 16-17 Ocak tarihlerinde TFF Yönetim Kurulu Üyesi Ali Düşmez başkanlığında toplandı.

'Toplantı Çok Verimli Geçti' Malatya Spor

Toplantıda; 2014-2015 Futbol sezonu Bölgesel Amatör Lig birinci devre değerlendirmesi, altyapı kategorileri Türkiye Şampiyonası, amatör müsabakalarda sağlıkçı bulundurulması ve amatör futbol talimatları konuları görüşülürken, Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Seyfullah Özdemir de toplantıda hazır bulundu.

Bölgesel Amatör Liglerde sıklıkla yaşanan sorunlar başta olmak üzere amatör maçlarda yaşanan sağlık sıkıntıları toplantının ana gündemini oluşturdu. Türkiye Futbol Federasyonu’nun illerde Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile işbirliği içinde sağlık ve ilk yardım bilgilendirmesi gibi çalışmalar yapılması kararlaştırılırken, salon futbolu liglerinin de ön hazırlıkları konuşuldu.

Toplantıya katılan Malatya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Seyfullah Özdemir, görüşmelerin çok verimli geçtiğini ifade ederek, ilerleyen günlerde bazı çalışmaların daha da netleşeceğini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 727
Bu Ay : 5093
Toplam : 5093

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom