'Bu Makamlar Hizmet İçin Var'

Pazar günü gerçekleştirilen il kongresi sonrası AK Parti İl Başkanlığı’na seçilen Hakan Kahtalı, “Bu makamlar hizmet için var” diyerek halkla iç içe olacağının mesajını verdi.

'Bu Makamlar Hizmet İçin Var' Malatya Haber

İl Başkanlığı’na seçilen Hakan Kahtalı’nın ziyaretçi trafiği oldukça yoğun. Son olarak Başkan Kahtalı’yı ziyaret eden Malatya Demiryolu-İş Sendikası Başkanı ve Türk-İş Sendikası İl Temsilcisi Nurettin Öndeş ve Yönetim Kurulu üyeleri hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Demiryolu-İş Sendikası yönetimini ağırlayan AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, makamların hizmet için var olduğunu vurgulayarak , “Bizler de burada inşallah ilimize en iyi katkıyı nasıl sunarız, en iyi desteği nasıl veririz, elimizden gelen neyse onları nasıl sunarız, bunları yapma çabası içerisindeyiz” dedi.

Hizmetleri yaptıkları sırada sivil toplum kuruluşlarıyla da diyalog içerisinde olacaklarını ifade eden Kahtalı, “İlimizde eksik kalmış, yapılması gerekip de gecikmiş hangi yatırımlar varsa sizlerinde desteği ile yapabilmek. İnşallah bundan sonraki süreçte de iyi işlere imza atmak için ilimiz için elimizden ne gelirse yapmaya hazırız” diye konuştu.

Demiryolu-İş Sendikası Malatya Şube Başkanı Nurettin Öndeş ise, Kahtalı’nın Malatya’ya katkı sunacağına inandıklarını ifade ederek, “İktidar partisi olarak da yapacağınız her türlü çalışmalara Demiryolu-İş Sendika Başkanı ve Türk-İş İl Temsilcisi olarak her konuda sizin yanınızdayız. Bize düşen bir şey varsa ilimizde destek amaçlı yaparız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 93
Bu Ay : 1675
Toplam : 1675

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom