Ortak Değerler Malatya Derneği

Malatya’nın geleceğine, sosyal ve kültürel açılardan katkı sağlamak amacıyla kurulan, Ortak Değerler Malatya Derneği, kuruluş nedeniyle düzenlediği kahvaltıda basın mensupları ile bir araya geldi.

Ortak Değerler Malatya Derneği Malatya Haber

Ortak Değerler Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç, derneğin kuruluş amacı ve hedefleri hakkında bilgiler vermek için basın mensupları ile bir araya geldiklerini belirterek, Malatya’nın bölgesinde cazibe merkezi haline gelebilmesi için yapılması gerekenleri anlattı.

Kılıç, “Batıyı doğuya, doğuyu batıya bağlayan önemli bir kesişme noktasında bulunan Malatya’mız, bölgesinin cazibe merkezi olmaya aday bir kent konumundadır. Yetiştirdiği devlet adamları ve bürokratların yanı sıra, yetiştirdiği sanatçılar ve her biri bir marka değeri oluşturan iş adamları ile dikkatleri üzerine çeken Malatya; Mevcut potansiyeli de göz önüne alındığında, bugün sosyal ve kültürel açıdan yaşanabilir bir kent sıralamasında arzu edilen düzeyde olmayı hak etmektedir. Göç alan, ancak nitelikli göç veren bir Malatya. Eğer bölgesinin cazibe merkezi ve Marka Şehri olmayı hedefliyorsa öncelikle değerlerine sahip çıkmalıdır” şeklinde konuştu.

Derneği kurma amaçları ve hedefleri hakkında da bilgiler veren Ortak Değerler Malatya Derneği Başkanı Ergün Kılıç, “Gücümüz yettiğince şehrin sosyal ve kültürel yaşam kalitesine, düzenleyeceğimiz projelerle katkılar sağlamayı hedeflemek amacıyla Ortak Değerler Malatya Derneği’ni kurmaya karar verdik. Zaman içerisinde oluşturacağımız danışma heyetleri ile projeler hazırlayacağız” ifadelerini kullandı.

Ortak Değerler Malatya Derneği Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor: Ergün Kılıç, İlhan Aksoğan, M. Umut Yalçın, İbrahim Halil Kılıç, Burhan Kılıçaslan, Turgay Vanlıoğlu, Zerrin Palancı, Bülent Güngör, Ali Zengin, Serpil Şahin, Orçun Akgün.

Ortak Değerler Malatya Derneği Denetim Kurulu ise Fahrettin Eserdi, Selami Özen ve Ahmet Değirmenci isimlerinden oluşuyor.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 186
Bu Ay : 2670
Toplam : 2670

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom