Kahtalı Kongreyi Değerlendirdi

AK Parti İl Kongresi sonrası İl Başkanlığı’na seçilen Hakan Kahtalı, bugün görevine başladı. ilk olarak yeni yönetim kurulunu topladı ve hiç durmadan hemen seçim çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Kahtalı Kongreyi Değerlendirdi Malatya Siyaset

Kongre sonrası bugün ilk kez AK Parti İl Başkanlığı’na gelen yeni Başkan Kahtalı’yı parti çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri çiçekle karşıladı. Hayırlı olsun tebriklerini kabul eden Kahtalı, il başkanlığı koltuğuna oturduktan sonra yeni yönetim kurulu üyeleri ile de ilk toplantısını gerçekleştirdi. Kahtalı, önlerinde genel seçime kısa bir zaman kaldığını bu nedenle hemen çalışmalara başlayacaklarını söyledi.

Pazar günü gerçekleştirilen kongre ile AK Parti Malatya İl Başkanlığı’na seçilen Hakan Kahtalı, katkı sunan bütün teşkilat mensuplarına teşekkür ederek,” Coşkulu bir kongre oldu” dedi.


AK Parti İl Başkanı Hakan Kahtalı, 18 Ocak Pazar günü Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen AK Parti 5. Olağan İl Kongresini değerlendirdi. Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendilerine görevi tebliğ etmesinden sonra 10 gün gibi bir zamanlarının olduğunu belirten Kahtalı, “Bu kongrede yönetimimde de büyük değişiklikler oldu” dedi.

Kongrelerine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfü Elvan, AK Parti Grup Başkan Vekili Ahmet Aydın’ın da katılımıyla gerçekleştirdikleri belirten İl Başkanı Hakan Kahtalı, “Bütün ilçelerimizden katılımlar vardı. Coşkulu bir kongre oldu. Ben öncelikle kongremize katkı sunan bütün teşkilat mensuplarına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kongrelerinin amaçlarının yeni kadro oluşturmak olduğunu söyleyen Kahtalı sözlerine söyle devam etti:
“Kısmet tabi gönül ister ki bütün arkadaşlarımızla birlikte olalım hiç bir arkadaşımızı değiştirmeyerek. Kongrelerin maksadını biliyorsunuz. Yeniden güçlü ve dinamik bir kadro oluşturarak yeniden yoluna devam etmektir. Bizde 7 Haziran 2015 seçimlerine daha güçlü daha yüksek oy potansiyeline çıkmak için yola çıktı. Hedefimiz Malatya’daki 6 milletvekilinin tamamını almak. İnşallah bu yeni yönetimle birlikte bütün mahalle ilçe belde köy demeden tamamının ziyaret ederek tutmadığımız el çalmadığımız kapı bırakmadan çalışacağız. Halkımızın partimizden beklentilerini karşılayacağız.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 920
Bu Ay : 4718
Toplam : 4718

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom