Yeni Yönetim Farklı Heyecan Kattı

Malatya Esenlik Şirketi Genel Müdürü Hulusi Boyraz, yeni yönetimin, Yeni Malatyaspor’a farklı bir heyecan kattığını söyledi.

Yeni Yönetim Farklı Heyecan Kattı Malatya Spor

Yeni Malatyaspor Kulüp Başkanı Adil Gevrek ve yönetim kurulu üyeleri, takıma destek veren Esenlik Genel Müdürü Hulusi Boyraz’ı makamında ziyaret etti. Süper Lige çıkma yolunda her zaman Yeni Malatyaspor’a katkı sağlayan Esenlik Şirketi’ne teşekkür ziyareti gerçekleştiren Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, üzerinde Hulusi Poyraz yazan takımın formasını hediye etti.

Yeni Malatyaspor’un en kısa zamanda Süper Lige çıkmasını temenni ettiklerini dile getiren Boyraz, “Yeni yönetim, Yeni Malatyaspor’a farklı bir heyecan kattı. MASTÖB Başkanlığı’na seçilmesiyle birlikte Adil Gevrek bey İstanbul’daki ve Malatya’daki halkın birleşmesine vesile olmuştur. Büyükşehir olan Malatya’mız artık birinci ligde bizi temsil edecek bir takımı hak etmektedir.

Yeni Malatyaspor’un birinci lig yolunda büyük mücadeleler verdiğini görmekteyiz. Kamu şirketi olmamız neticesinde Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Çakır’ın isteği doğrultusunda Yeni Malatyaspor’umuzu destekliyoruz. Elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Şehrimizin kültürel, sosyal tanıtımı anlamında çok önemli katkıları var. Son dönemde sadece belediye değil bütün kamu ve kurumların, derneklerin destek verdiği bir takım haline geldi. Bu ziyareti gerçekleştiren başta Kulüp Başkanımız Adil Gevrek ve yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” dedi.

"ESENLİK HER DAİM SPORA DESTEK VERMİŞTİR"

Esenlik’in,Yeni Malatyaspor’un her zaman yanında olduğunu dile getiren Yeni Malatyaspor Kulübü ve MASTÖB Başkanı Adil Gevrek ise “Ana sponsorumuz olan Esenlik geçmişte de ve bugün de her zaman sporun yanında olmuştur. Birlik ve beraberlik içerisinde olursak ortak değerimiz olan Yeni Malatyaspor’u hak ettiği yere taşırız. Destekler bizler için çok önemli. Bu işi sadece bir kuruma yüklemek doğru olmaz. Her kurum ve kişi bu takıma destek vermelidir. İkinci yarı ile birlikte seri yakalayıp şampiyon olmak istiyoruz. Yönetim kurulumuz adına Genel Müdürümüz Hulusi Boyraz’a, Yeni Malatyaspor’umuza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 837
Bu Ay : 7634
Toplam : 7634

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom