Birlik Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

Serdar Yıldız, İhsan Akın ve İlhan Tuhan, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ile Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi.

Birlik Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti Malatya Haber

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ve Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya ile Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, görevlerinde başarılar diledi. 

Hayırlı olsun ziyaretine konuşan Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, yeni seçilmesinden dolayı AK Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya’yı birlik başkanı arkadaşlarımızla birlikte ziyaret ettiklerini söyledi. Akın, “Görevlerinin Malatya’mız için, ülkemiz için hayırlı olmasını diliyoruz. Tabi burada hayvancılık ve tarımla alakalıda inşallah bizlere destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan da, yönetim kurulu ve birlik başkanlarıyla beraber AK Parti İlçe Başkanı’na yeni görevine doğru hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “İnşallah Malatya’mıza hayırlı uğurlu olur” ifadelerini kullandı.

Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ise, “Sayın ilçe başkanımıza da bu yeni görevinde hayırlı olmasını diliyoruz. Bu yeni görevdeki siyasetle Malatya’daki tarım ve hayvancılığın bölgesindeki hak ettiği değeri bulması için başkanımız elinden geldiği kadar gayreti göstereceklerdir. Kendilerine tekrar hayırlı olsun diyorum” diye konuştu.

Kar yağışının olduğu günde kendilerini ziyaret eden birlik başkanlarına teşekkür eden AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Emin Yalçınkaya, şunları söyledi:

“Bu sıkıntılı havada bize gelme zahmetine katlanan birlik başkanımıza ve değerli dostumuz İhsan beye teşkilat adına hasetten teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz. Kendi konuşmalarında ifade ettikleri gibi inşallah hep beraber özelde ilçemiz, şehrimiz ve genelde de memleketiniz için hayırlı hizmetlere inşallah vesile oluruz. Rabbim bu konuda inşallah hiçbirimizi utandırmaz. Hoş geldiniz diyoruz ayaklarınıza sağlık teşekkür ediyoruz.”

AK PARTİ BATTALGAZİ İLÇE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

Birlik başkanları, Yeşilyur ilçesindeki ziyaretin ardından AK Parti Battalgazi İlçe Başkanlığı’na geçerek, göreve yeni seçilen Başkan Osman Güder’i ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birlik Başkanı İhsan Akın, birlik başkanları ile birlikte AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Güder’e hayırlı olsun demek için geldiklerini söyledi. Akın, “Kendileri bizleri ziyaret etmişti, iadeyi ziyaret için buradayız, kendisine yetiştiricilerimiz adına teşekkür ediyoruz. Hem Malatya’mızda hem de Battalgazi ilçemizde tarım ve hayvancılıkla alakalı kendisi de bir veteriner hekim olarak inşallah her zaman olduğu gibi bundan sonra da daha fazla bizlere destek olmasını bekliyoruz. Çünkü ülkelerin vazgeçilmezi gerçekten üretimdir. Bunun için doğal gıdaya ihtiyaç vardır. Bundan dolayı da bizlere destek olmalarını bekliyor, teşekkür eder görevlerinin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Organik Meyve Üreticileri Birlik Başkanı İlhan Tuhan da, Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını hatırlatarak, “İnşallah Malatya’mıza hayırlı uğurlu olur. Başarılar dileriz” ifadelerini kullandı.

Malatya Beyaz Et Üreticileri Birlik Başkanı Serdar Yıldız ise, bütün beyaz et üreticileri adına başkana tekrar hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Kendisini ziyaret eden birlik başkanlarına teşekkür eden AK Parti Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder, şunları söyledi:

“Battalgazi’miz özellikle tarım ve hayvancılıkla alakalı bir ilçemiz. Yani ziraat denilince Malatya’daki ilçeler arasında Battalgazi akıla gelmekte. Battalgazi’mizde de inşallah başkanlarımızla beraber özellikle tarımı ve hayvancılığı canlandırmak, buradaki insanların ekonomilerine katkı sunmak amacıyla inşallah ellerimizden ne geliyorsa hükümet nezdinde, vatandaş nezdinde birlikler nezdinde girişimlerde bulunarak, vatandaşımıza yardımcı olmaya çalışacağız. Buradaki kapıların her daim açık olduğunu, bize bir görev düştüğünde kendileriyle her daim beraber olacağımızı da ifade ediyor, teşekkür ediyorum.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 62
Bu Ay : 4428
Toplam : 4428

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom