Sürücü ve Yayalara Eğitim Verildi

Malatya Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şubesi tarafından, trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla bir hafta boyunca toplantı ve seminerler düzenlenerek, sürücü ve yayalara eğitim verildi.

Sürücü ve Yayalara Eğitim Verildi Malatya Eğitim

Malatya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklama, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından, 5-12 Ocak 2015 tarihleri arasında trafik güvenliğinin sağlanması amacıyla eğitim faaliyetleri ve etkinlikler düzenlendiği bildirildi.

Açıklamada, “Etkinlikler kapsamında, Malatya Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde faaliyet gösteren otobüs firması işletmecileri ve şoförlerine yönelik olarak bilgilendirme eğitimi düzenlenmiş, düzenlenen eğitimlere toplam 20 işletmeci ve araç şoförü katılmıştır. Otogar taksi personeline yönelik olarak eğitim ve bilgilendirme toplantısı düzenlenmiş, eğitime toplam 7 taksi şoförü katılmıştır. İlimiz merkezinde Petrol Ofisi İlkokulu, Yeşiltepe İmam Hatip Ortaokulu, 91000 Dev Öğrenci Ortaokulu ve Mustafa Aksoğan Anaokulu’nda “Sürücü Yaya Eğitimi” konulu eğitim semineri düzenlenmiştir. Düzenlenen eğitimlerde toplam 515 öğrenciye eğitim verilmiştir” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 345
Bu Ay : 1874
Toplam : 1874

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom