Edremit'te Malatyalılar Gecesi Düzenlenecek

“Gecemize Malatya’dan da geniş katılım olmasını bekliyoruz. Bu nedenle Cemiyetimizi ziyaret ederek desteklerini istedik.

Edremit'te Malatyalılar Gecesi Düzenlenecek Malatya Kültür-Sanat

Edremit Körfez Malatyalılar Derneği Başkanı Mustafa Önder, Mayıs ayında Edremit’te Malatyalılar gecesi yapacaklarını bildirdi.

Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Başkan Haydar Karaduman ile göreüşen Edremit Körfez Malatyalılar Derneği Başkanı Mustafa Önder, her yıl geleneksel haline getirdikleri Malatyalılar Gecesini Mayıs ayında yapacaklarını belirterek “Gecemize Malatya’dan da geniş katılım olmasını bekliyoruz. Bu nedenle Cemiyetimizi ziyaret ederek desteklerini istedik. Gecemize katılmak için gelecek basın mensuplarını Edremit ve Akçay’da ağırlamak istiyoruz. Bu nedenle katılım bekliyoruz” dedi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman, Edremit’te tüm Malatyalıları bir araya getiren Malatyalılar Derneğine teşekkür borçlu olduklarını belirterek “Edremit’te Malatyalıları bir araya getiren Dernek başkanının ziyareti bizleri mutlu etti. Mayıs ayındaki geceye Basın mensupları nolarak katılmak için çalışacağız. Edremit’teki Malatyalılarla gönül bağımız var, onlara selamlarımızı iletiyoruz” diye konuştu.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 58
Bu Ay : 7695
Toplam : 7695

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom