Çalışan Gazeteciler İçin Yemek Verildi

Malatya’nın Darende ilçe Kaymakamı Bünyamin Kuş, ilçede görev yapan yerel gazeteciler ve ulusal ajansların temsilcilerine, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” münasebetiyle yemek verdi.

Çalışan Gazeteciler İçin Yemek Verildi Malatya İlçe

Kaymakamlık tarafından Tiryandafil Otel restoranında verilen yemekte konuşan Kaymakam Kuş, konumu, sahip olduğu değerleriyle Darende'nin Malatya'nın en önemli ilçelerinden birisi olduğunu belirterek gazetecilere; "İlçemizdeki bütün çalışmaları ayna gibi tüm dünyaya yansıtıyorsunuz” dedi. 

Basının, demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu belirten Kuş, aynı zamanda kurumlarla bireyler arasındaki veri akışını sağlayan en etkin araç olduğunu söyleyerek, “Halkı bilgilendirmek maksadıyla, mesai mefhumu olmadan görevini yapan gazeteci arkadaşlarımızın özverileri bütün takdirlerin üzerindedir” diye konuştu.

Gazetecilerle bir süre sohbet eden Kuş, mesleklerinde yaşadıkları zorlukları ve kendilerini etkileyen olayları dinledi. Zor koşullar altında görevini yapmaya çalışan gazetecilere mesleklerinde başarılar diledi.

Gazeteciler de nezaketinden dolayı teşekkür ederek Kaymakam Kuş'un "İdareciler Günü"nü kutladı. Gazeteciler ve idarecilerin ortak paydalar ve çalışmalarla kamu için çalıştığını ifade ederek, "Birçok olaya beraber şahitlik ediyoruz, günlerimizi de beraber kutluyoruz" dediler.

Hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona eren yemeğe Darende İhlas Haber Ajansı Muhabiri İsmet Uğur, Darende Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve Anadolu Ajansı Temsilcisi Ayhan İşcen, Malatya Söz Gazetesi Muhabiri Ahmet Çakır katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 143
Bu Ay : 6227
Toplam : 6227

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom