Gökhan Şahin Başkan Seçildi

7 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler öncesinde ilçe Kongrelerine hız veren (MHP) Milliyetçi Hareket Partisinin Malatya Battalgazi İlçe Olağan Genel Kurulunda 4 aday yarıştı.

Gökhan Şahin Başkan Seçildi Malatya Haber

Kongre ve Kültür Merkezi''nde gerçekleştirilen Genel Kurula MHP MYK Üyesi Adem Özbay, MHP İl Başkanı Hacı Mehmet Demirkaya, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı M.Ali Kaya, MHP Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülay Çoşkun, MHP Eski MYK Üyesi Saima Palancıoğlu, İşadamı Reşat Erdoğan ve çok sayıda partili katıldı.

Yeni İlçe Başkanının belirlemek için yapılan Kongrenin Divan Heyeti Başkanlığını MHP MYK Üyesi Adem Özbay yaparken, MHP Yeşilyurt İlçe Başkanı M.Ali Kaya, Hasan Onbaşıoğlu ve Mehmet Kaplan'da Katip Üye olarak görev yaptılar. İlçe Başkanlığı için Vahap Murat, Şevket Aldemir, Yılmaz Keleş ve Gökhan Şahin aday oldular. Yapılan konuşmalardan sonra MHP MYK Üyesi Adem Özbay, MHP İl Başkanı Hacı Mehmet Demirkaya ile birlikte 4 adayla sahneye çıkarak birlik ve beraberlik mesajı verdiler. 

4 aday arasında geçen seçimler için oy kullanma işlemlerin ardından, Gökan Şahin 118 oy alarak Battalgazi ilçe başkanı oldu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 22
Bugün : 57
Bu Ay : 2541
Toplam : 2541

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom