Şeb-i Hicran Şiir Dinletisi Yapıldı

Adıyaman Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Prestij faaliyetlerinden birini “Şeb-i Hicran” Şiir dinletisini gerçekleştirdi.

Şeb-i Hicran Şiir Dinletisi Yapıldı Bölge

08.01.2015 Perşembe günü saat 19.00 da TPAO Kültür Merkezinde gerçekleştirilen şiir dinletisinde okulun öğretmen ve öğrencileri birbirinden güzel eserleri aynı güzellikte ve heyecanla icra ettiler.Mevsimin en soğuk gecesinde ilimizin en büyük salonunun hınca hınç doldu.Birbirinden duygulu ve hüzünlü şiirler okundu ve katılımcılar hoş bir akşam geçirmenin mutluluğunu yaşadılar. Şiir dinletisine katılan tüm misafirler memnuniyet ve beğenilerini bizzat ekibi kutlayarak gösterdiler.

“Şeb-i Hicran” şiir dinletisine Vali Yardımcısı Murat SÜZEN, Milli Eğitimi Müdürü Seyfi ÖZKAN, Kent Konseyi Başkanı H. Sinan TEMEL, Eğitim yöneticileri, okul müdürleri, veliler ve şiire sevdalı çok sayıda Adıyamanlı katıldı.

Okul Müdürü Abdulkerim IŞIK;‘Her işlemin en ince ayrıntısına kadar özenle ele alındığı faaliyetimizde emek, gayret ve fedakarlık vardı. Tüm öğretmenlerimi ve öğrencilerimi yürekten kutluyorum, tebrik ediyorum. Dinletimize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki zamanlarda Prestij Okuluna yakışan güzel çalışmalar devam edecek  ve her seferinde alanında ilklerin okulu olacaktır’ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 31
Bu Ay : 8090
Toplam : 8090

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom