Ocak Ayı Son Oturumu Yapıldı

Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı toplantılarının üçüncüsünü ve son oturumunu gerçekleştirdi. Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan başkanlığında yapılan toplantıda gündem maddeleri görüşüldü.

Ocak Ayı Son Oturumu Yapıldı Malatya Haber

 Toplantıda, Battalgazi Belediyesi’nin ilgili müdürlüklerinden gelen talepler görüşüldü. İlk olarak 2015 mali yılı içerisinde zabıta memurlarına aylık maktu fazla çalışma ücretinin belirlenmesi ile ilgili gündem maddesi görüşüldü. Yapılan görüşme sonrası gündem maddesi gelen talep doğrultusunda oylanarak kabul edildi. Toplantıda daha sonra sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi ile ilgili gündem maddesi görüşüldü.

Bu gündem maddesi de gelen talep doğrultusunda oy birliği ile kabul edildi. 2015 mali yılı meclis üyelerine ödenecek huzur hakkı ücretinin belirlenmesi ile ilgili gündem maddesi de, meclis toplantısında görüşüldü. Yapılan görüşmeler sonrası gündem maddesi meclis üyelerinin oylarına sunuldu. Gündem maddesi oy birliği ile kabul edildi. Geçici işçi vizelerinin belirlenmesi ile ilgili gündem maddesinin görüşülerek kabul edilmesinin ardından da, imar komisyonu tarafından verilen önergenin görüşülüp kabul edilmesi ile birlikte toplantı sona erdi.

 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 163
Bu Ay : 6868
Toplam : 6868

Son Eklenen Firmalar

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI

Lojman Taksi

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom