Almanya'dan Estetik İçin Geldi

Son dönemde estetik ameliyatta önemli bir yere sahip olan Malatya, Alman kadınların en büyük tercihleri arasında yer almaya başladı.

Almanya'dan Estetik İçin Geldi Malatya Yaşam-Sağlık

  Alman kadınlar, estetik ameliyatlar için Malatya'yı tercih ediyor.

  Son dönemde estetik ameliyatta önemli bir yere sahip olan Malatya, Alman kadınların en büyük tercihleri arasında yer almaya başladı. Estetik operasyonlar için Malatya'ya gelen Alman bayanlar, daha çok meme küçültme, liposuction (yağ alma) ve kol germe ameliyatları yaptırıyor.

  Almanya'nın Düsseldorf şehrinde yaşayan 41 yaşındaki Laudice Massunda, bir tanıdığı sayesinde önceden randevu alarak, Malatya'da özel bir hastanede estetik ameliyatı oldu.

  Özel Gözde Akademi Hastanesi Plastik Cerrahi Uzmanı Doktor Hakan Aydoğan'a ulaşan Massunda, karın germe, liposuction (yağ alma) ve vücut şekillendirme ameliyatı oldu.

  Plastik Cerrahi Uzmanı Doktor Hakan Aydoğan, yurt dışından estetik ameliyat için birçok hasta geldiğini kaydederek, “Yurt dışından gelen hastaların en çok tercih ettiği ameliyatları göğüs, liposuction ve karın ameliyatları oluşturuyor” dedi.

  Malatya'da estetik ameliyat olan Laudice Massunda ise başarılı bir operasyon geçirdiğini ifade ederek, kendisini çok iyi hissettiğini söyledi. 

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 306
Bu Ay : 824
Toplam : 824

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom