Gelen Yardımlar Yerine Ulaştırılıyor

Malatya Kızılay Şubesi Üyemiz Eczacı Ferhat Sevil “bizler bu yolda birer vesileyiz. Bizlere güvenen ve bağışta bulunan hayırseverlerin hayırlarını en iyi ve en doğru şekilde yerine ulaştırmak bizim asli görevimizdir.

Gelen Yardımlar Yerine Ulaştırılıyor Malatya Haber

 Türk Kızılay Malatya Şubesi ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzattı.

Türk Kızılayı Malatya Şubesi 2014 yılında olduğu gibi 2015 yılında da yardımlarına hız kesmeden devam ediyor. 2014 yılında yapmış olduğu yardımlarla ihtiyaç sahiplerini her zaman yanında olduğunu gösteren Kızılay Malatya Şubesi 2015 yılının başlarında da ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Gıda Paketlerinin dağıtımında görev alan Malatya Kızılay Şubesi Üyemiz Eczacı Ferhat Sevil “bizler bu yolda birer vesileyiz. Bizlere güvenen ve bağışta bulunan hayırseverlerin hayırlarını en iyi ve en doğru şekilde yerine ulaştırmak bizim asli görevimizdir. Bir ihtiyaç sahibinin bir gecede olsa huzurlu uyuması bizim en mutlu anımız demektir" dedi.
2015 yılı yardımlarına gıda kolisi ile başlayan Malatya Kızılay Şubesi Başkanı Avukat Umut Yalçın, “Kızılaycılık bir bayrak yarışına benzer bayrağı devralan o bayrağı en ileriye taşımak ister ekibimizle beraber biz bu bayrağı elimizden geldiğince en ileriye taşımaya çalışıyoruz.

Bu gün gıda kolisi yardımı yarın başka bir yardım ile inşallah ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmeye ve onların bu hayat savaşında yalnız kalmadıklarını her an yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmeye devam edeceğiz. Bize bu imkanı sağlayan, sonsuz güvenle bizi destekleyen bağışçılarımıza şükranlarımı sunuyorum“ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 16
Bugün : 786
Bu Ay : 1304
Toplam : 1304

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom